آخرین اخبار برهانمشاهده همه
1397/05/21
برهان زمینه‌های همکاری آتی با مؤسسه کردیت‌ اینفو را بررسی می کند

مؤسسه کردیت‌اینفو (CreditInfo)، یکی از مؤسسات معتبر بین‌المللی در زمینه طراحی و پیاده‌سازی مدل­ها، سامانه‌ها و راهکارهای اعتبارسنجی و مدیریت ریسک است که خدمات ریسک اعتباری خود را در 45 کشور دنیا ارائه کرده و از تجارب بالایی در طراحی و پیاده‌سازی این سامانه‌ها برخوردار است. برخورداری از تجارب برجسته در زمینه طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌ها و راهکارهای جامع در خصوص اعتبارسنجی، تصمیم‌سازی و مشاوره، راهکارهای تجاری و نوآوری‌های مالی از جمله زمینه‌های فعالیت این مؤسسه در قاره‌های مختلف بوده است. این مؤسسه به عنوان شریک اصلی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران محسوب می‌شود که از همکاری بلندمدتی بیش از یک دهه با این شرکت برخوردار بوده و انواع خدمات مدیریت ریسک را به نظام بانکی و اعتباری کشور ارائه داده است.

شرکت مشاورۀ رتبه­ بندی اعتباری ایران، در روز سه شنبه هفته گذشته شانزدهم مرداد ماه 1397، یک سمینار تخصصی یک روزه در زمینه اعتبارسنجی و امتیازدهی اعتباری با حضور مدرّسین مؤسسه کردیت‌اینفو و بیش از یکصد نفر از مدیران و کارشناسان نظام بانکی و اعتباری برگزار کرد. مدیران و کارشناسان مؤسسه رتبه‌بندی اعتباری برهان نیز با توجه به برنامه‌های توانمندسازی نیروی انسانی خود در این سمینار شرکت مؤثری داشتند. در این سمینار، مبانی پایه‌ای و علمی مدل‌سازی ریسک و چالش‌های آن به همراه تجارب کاربردی شرکت کردیت­اینفو مورد ارزیابی قرار گرفته و برخی از راهکارها برای نظام بانکی کشور معرفی شد.

در روز چهارشنبه هفدهم مرداد ماه 1397، جلسه‌ای مشترک با نمایندگان مؤسسه کردیت‌اینفو -آقایان مارتین کوبیک (مدیر فروش منطقه‌ای)، دیمیتری بورودین (مدیر تجزیه و تحلیل ریسک)، و ژاروسلاو ژیرووا (مدیرارشد معماری سیستم‌)- و آقای داود اکبری (معاون فن‌آوری اطلاعات شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران) با مدیران و کارشناسان شرکت رتبه‌بندی اعتباری برهان، برگزار شد. در این جلسه نمایندگان موسسۀ کردیت­اینفو ارائۀ مفصلی از شیوۀ طراحی یک مدل اعتبار سنجی ارائه نمودند و پس از آن زمینه‌های همکاری فی‌مابین مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و هماهنگی‌های اولیه در خصوص انجام همکاری‌های مشترک احتمالی صورت پذیرفت.


آقای مارتین کوبیک
مدیر فروش منطقه‌ای
مؤسسه کردیت اینفو‌
آقای دیمیتری بورودین
مدیر تجزیه و تحلیل ریسک
مؤسسه کردیت اینفو‌
آقای ژاروسلاو ژیرووا
مدیر ارشد معماری سیستم
مؤسسه کردیت اینفو‌