1401/07/26
مدیرعامل شرکت رتبه‌بندی اعتباری برهان از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در کیش بازدید کرد

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی از 25 تا 28 مهرماه سال جاری (1401) با حضور ده ها شرکت، نهاد و سازمان در جزیره کیش در حال برگزاری است. 

شرکت رتبه‌بندی اعتباری برهان در این نمایشگاه غرفه ندارد و ترجیح داده که بودجه درنظر گرفته شده برای این امور را صرف برگزاری جشن پنجمین سال تاسیس خود نماید. با این حال شرکت رتبه‌بندی اعتباری برهان، در سطح مدیرعامل از این نمایشگاه بازدید می‌کند.

تاکنون با تعدادی از شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه برای شروع کار رتبه‌بندی مذاکرات مسقیمی صورت پذیرفته است. همچنین با شرکت‌های تامین سرمایه برای تشویق ناشران اوراق بهادار برای استفاده از رتبه‌بندی اوراق منتشره، گفتگوهایی صورت گرفت. طبق مقررات موجود، شرکت‌های پذیرفته شده‌ای که رتبه اعتباری BBB به بالا دریافت کنند، می‌توانند اوراق بهادار خود را بدون ضامن منتشر کنند. شرکت‌های پذیرفته نشده با استفاده از رتبه‌بندی، مشمول تخفیف‌هایی در ارائه وثایق خواهند شد. مقررات تشویق کننده دیگری نیز در خصوص انتشار اوراق بهادار با استفاده از رتبه‌بندی، در راه است.

مدیرعامل رتبه‌بندی اعتباری برهان با مقامات بیمه مرکزی که در این نمایشگاه حضور دارند برای شروع رتبه‌بندی شرکت‌های بیمه نیز گفتگوهایی صورت داده است.

آخرین اخبار برهانمشاهده همه