1399/09/05
رتبه اعتباری شرکت داده گستر عصر نوین اعلام شد.

شرکت داده گستر عصر نوین توانست رتبه اعتباری -A در بلندمدت و A-2 در کوتاه­مدت را کسب کند

رتبه اعتباری شرکت داده‌­گستر عصر نوین (های‌­وب) (سهامی عام)، برای اولین بار توسط شرکت رتبه‌بندی اعتباری برهان، تعیین شد.

تهران، ۵ آذر ماه، ۱۳۹۹: شرکت رتبه‌بندی اعتباری برهان(سهامی خاص)، رتبه اعتباری شرکت داده‌­گستر عصر نوین (های‌­وب) (سهامی عام)، را تعیین نمود.

 

اعطای این رتبه، بر اساس شیوه‌نامۀ رتبه­‌بندی اعتباری شرکت‌­ها (ویرایش صفر) انجام شده که متن کامل آن در نشانی www.bcr.ir، بخش قوانین، مقررات و ضوابط/ شیوه‌نامه‌های رتبه‌بندی قابل دسترس است.

رتبه‌­بندی اعتباری شرکت داده­‌گستر عصر نوین (های‌­وب) (سهامی عام)، بر اساس وضعیت کسب­‌و­کار، وضعیت مالی شرکت و همچنین ریسک صنعتی که شرکت در آن فعالیت می‌­نماید، انجام می‌شود. برهان ریسک اعتباری را به دو بازه کوتاه‌­مدت و بلندمدت تقسیم می‌­نماید که در آن وضعیت آتی، تا آنجا که قابل شناسایی و پیش‌­بینی است، مورد ارزیابی قرار می‌­گیرد. بالاترین رتبه اعتباری بلندمدت AAA و پایین‌­ترین آن D یا نکول است. همچنین در طیف رتبه­‌بندی اعتباری، رتبه‌­های -BBB و بالاتر در «سطح سرمایه‌­گذاری» طبقه­‌بندی می‌­شوند.

اختصاص رتبه اعتباری شرکت داده­‌گستر عصر نوین (های­‌وب) (سهامی عام)، با در نظر گرفتن داده‌­های تاریخی حداقل ۵ سال گذشته شرکت و صنعت انجام گرفته‌­است.

رتبه اعتباری شرکت داده­‌گستر عصر نوین (های­‌وب) (سهامی عام)، در بلندمدت -A و در کوتاه­‌مدت A-۲ تعیین شده­‌است. همچنین دورنمای رتبه پایدار پیش‌­بینی شده است.

لازم به توضیح است، رتبه­‌بندی اعتباری شرکت‌­ها، تضمینی برای عملکرد آتی و توصیه‌ای به خرید، نگهداری یا واگذاری سهام شرکت­‌های مذکور محسوب نمی­‌گردد.

گزارش تفصیلی در بخش رتبه‌بندی‌ها/درجه‌بندی‌ها در دسترس است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بیانیه، با واحد روابط عمومی این شرکت به شمارۀ ۸۸۷۳۰۰۶۰-۰۲۱ داخلی ۱۲۰ تماس حاصل فرمایید.

آخرین اخبار برهانمشاهده همه