1401/10/13
رتبه اعتباری شرکت بیمه تعاون اعلام شد

شرکت بیمه تعاون (سهامی عام) توانست رتبه اعتباری - BBB را کسب کند؛ شرکت رتبه بندی اعتباری برهان برای سومین بار . . .

 

رتبه اعتباری شرکت بیمه تعاون (سهامی عام)، برای سومین بار توسط شرکت رتبه‌بندی اعتباری برهان، تعیین شد.

 

 

تهران، 28 آذر ماه، 1401: شرکت رتبه‌بندی اعتباری برهان (سهامی خاص)، رتبه اعتباری شرکت بیمه تعاون (سهامی عام)، را تعیین نمود.


اعطای این رتبه، بر اساس شیوه‌نامۀ رتبه‌‌بندی اعتباری بیمه غیرزندگی (ویرایش صفر) انجام شده که متن کامل آن در نشانی www.bcr.ir، بخش قوانین، مقررات و ضوابط/ شیوه‌نامه‌های رتبه‌بندی قابل دسترس است.

رتبه‌‌بندی اعتباری شرکت بیمه تعاون (سهامی عام)، بر اساس وضعیت کسب‌‌و‌کار، وضعیت مالی شرکت و همچنین ریسک صنعتی که شرکت در آن فعالیت می‌‌نماید، انجام می‌شود. برهان ریسک اعتباری بلندمدت را تا آنجا که قابل شناسایی و پیش‌بینی است، مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بالاترین رتبه اعتباری بلندمدت AAA و پایین‌‌ترین آن D یا نکول است. همچنین در طیف رتبه‌‌بندی اعتباری، رتبه‌‌های BBB- و بالاتر در «سطح سرمایه‌گذاری» طبقه‌‌بندی می‌شوند.

اختصاص رتبه اعتباری شرکت بیمه تعاون (سهامی عام)، با در نظر گرفتن داده‌های تاریخی حداقل ۵ سال گذشته شرکت و صنعت انجام گرفته‌ است.

رتبه اعتباری شرکت بیمه تعاون (سهامی عام)، در بلندمدت BBB- تعیین شده ‌است. همچنین دورنمای رتبه پایدار پیش‌‌بینی شده است.

لازم به توضیح است، رتبه‌‌بندی اعتباری شرکت‌‌ها، تضمینی برای عملکرد آتی و توصیه‌ای به خرید، نگهداری یا واگذاری سهام شرکت‌‌های مذکور محسوب نمی‌‌گردد.

گزارش تفصیلی پس از ثبت‌نام در همین صفحه در دسترس است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بیانیه، با واحد روابط عمومی این شرکت به شماره 88730060-021 داخلی 129 تماس حاصل فرمایید.

آخرین اخبار برهانمشاهده همه