آخرین اخبار برهانمشاهده همه
1398/05/27
کارگاه آموزشی تبیین اصول ارزیابی عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری

شرکت رتبه‌بندی اعتباری برهان کارگاه آموزشی "تبیین اصول ارزیابی عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری" می‌کند. این کارگاه با هدف آشنایی بیشتر مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سایر فعالان بازار سرمایه با شیوه های نوین ارزیابی و سنجش عملکرد صندوق های سرمایه گذاری برگزار می شود. همچنین در این کارگاه نیم‌روزه تلاش می‌شود در مورد نحوه درجه‌بندی (Star Ranking) صندوق های سرمایه‌گذاری و آثار مثبتی که می تواند بر بازار سرمایه از خود به جای بگذارد بحث شود.

درجه بندی عملکرد صندوق های سرمایه گذاری یکی از معضلات بازار سرمایه در کشور بوده که اخیرا با شروع به فعالیت شرکت های رتبه‌بندی اعتباری در کشور، در حال برطرف شدن است. درجه بندی کمک می‌کند که ضمن ایجاد شفافیت در بازار، فضایی رقابتی میان مدیران صندوق ها ایجاد کرده تا با کسب درجات بالاتر سهم بیشتری از سرمایه را نصیب خود کنند. در این میان شرکت های رتبه بندی اعتباری با شناسایی نقاط ضعف و قوت صندوق ها و افشای گزارش ها برای عموم نقش موثری در سلامت این فضای رقابتی خواهند داشت. شرکت رتبه بندی اعتباری برهان به عنوان شرکت پیشگام در این عرصه، به منظور فرهنگ سازی و آموزش مدیران، کارگاه آموزشی "اصول ارزیابی عملکرد صندوق های سرمایه گذاری" را برگزار می کند.

از ثبت نام کنندگان دعوت می‌شود در تاریخ یکشنبه سوم شهریور 1398 ساعت 15 در سالن آموزش شرکت تامین سرمایه سپهر واقع در تهران، بلوار آفریقا، نبش آرش غربی، پلاک113 طبقه سوم حضور داشته باشند.

به اطلاع سایر علاقه مندان به حضور در این کارگاه آموزشی نیز می رساند که با توجه به استقبال گسترده، همین کارگاه در فصل پاییز نیز مجددا برگزار می‌شود که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد. علاقه مندان می توانند از هم اکنون با شماره 88730054-021 تماس گرفته و آمادگی خود را برای حضور در دوره های آتی اعلام نمایند.